Асоціація «Біржові та електронні майданчики» забезпечує сприятливі умови для електронних майданчиків


Асоціація «Біржові та електронні майданчики» докладає зусилля, щоб створити сприятливі умови для українських бізнесменів. Вона забезпечує чесне проведення тендерів, аукціонів, відстоює інтереси операторів електронних майданчиків. Окремим напрямком роботі виступає забезпечення умов для майданчиків, акредитованих системою Прозорро.Продажі.

Основні характеристики торгових майданчиків

В системі Прозорро функціонують напрямки житлової та промислової нерухомості, транспортних засобів, земельних ділянок, майна банкрутів, дозволів на видобування корисних копалин. Система складається з електронних майданчиків, на яких користувачі дізнаються необхідну інформацію та приймають участь в торгах.

Ключовими характеристиками електронного майданчика виступають:

  1. Сучасність та зручність. Розробка торгових майданчиків проходить з використанням сучасних технологій. Теперішні умови ринку створюють такі умови, коли технологічна перевага може стати головною фішкою майданчика та підвищити популярність майданчика.
  2. Надійність та якість. Система Прозорро демонструє високі показники надійності, адаптована до навантажень та перевіряється багато численними впровадженнями. Максимальний рівень доступності досягається за рахунок підтримки кластер них конфігурацій.
  3. Високий рівень безпеки. Завдяки високому рівню безпеки та захисту конфіденційної інформації розробники будують надійну комплексну систему захисту даних. Для цього використовують фільтрацію трафіку зі спеціалізованим кваліфікованим провайдером.
  4. Сумісність з існуючими браузерами та операційними системами. Працювати з системою Прозорро.Продажі можливо на будь-яких браузерах та в різноманітних операційних системах. Система максимально спростила налаштування браузера для роботи. Досвідчені спеціалісти можуть поділитися досвідом та відповісти на питання користувачів.
  5. Досвідченість та кваліфікація. Реалізація процесу торгівлі можлива завдяки першокласному рівню підготовки спеціалістів, продуктивності та обізнаності в предметній сфері.

Досвідчені учасники системи проводять електронні торгові процедури, розробляють нормативно-правові акти, які необхідні для повноцінної та законної реалізації процедури продажу. Дізнатися більше про Асоціацію «Біржові та електронні майданчики» можна тут aeaep.com.ua.

Related Post

Виды датчиков контроля температурыВиды датчиков контроля температуры

Контроль температуры – это важнейший процесс и от этого зависит не только эффективность работы различных механизмов на производстве, но еще и их эксплуатационный термин. Перегрев системы – это самая частая

Что такое биржевые торги?Что такое биржевые торги?

Система Prozorro.Sale – отличное решение для таких людей, которые проявили особый интерес и нуждаются в покупке и организации продажи товаров по доступной рыночной цене без дополнительных комиссий и подозрительной переплаты.

Описание игры Far Cry 4Описание игры Far Cry 4

Когда есть желание отвлечься, обратите внимание на некоторые самые интересные предложения. Мультиплатформенная игра Far Cry 4 — это то уникальное по характеристикам предложение, мимо которого невозможно пройти. В данной уникальной