Оренда нерухомості в системі Прозорро.Продажі


На офіційному сайті Прозорро оренда державної нерухомості www.uub.com.ua/prozorro/sale/orenda-neruhomosti/ можлива з 2017 року. Як успішної реалізації проекту виступають численні проведені аукціони і доходи, які зуміли суттєво поповнити бюджет країни. Щоб взяти участь у відкритих торгах, потрібно попередньо ознайомитися з наявними особливостями.

Особливості проведення відкритого аукціону

Сьогодні численні державні компанії та організації мають в наявності вільні приміщення, які в силу певних обставин неможливо використовувати за призначенням. Як наслідок, це тягне необгрунтоване збільшення фінансових витрат на утримання, наприклад, планове проведення ремонту, оплата комунальних послуг та інше. Приймаючи рішення здавати порожні об’єкти в оренду, можна організувати стабільний приплив капіталу.

Досвід офіційного сайту Прозорро вказує на наявність можливості зробити оренду державної власності не тільки прозорою, а й ефективною. Це стало базою під час розробки схеми передачі в тимчасове користування держмайна. Впровадження системи вільної оренди нерухомості через «Українську універсальну біржу», гарантує кожній стороні численні переваги, серед яких:

  • відсутність складності в пошуку відповідних вільних приміщень;
  • єдині умови для всіх кандидатів;
  • відсутність корупції.

Щоб відчути на собі всі переваги, досить витратити кілька хвилин вільного часу і зареєструвати на офіційному сайті «Української універсальної біржі».

Особливості реєстрації на сайті «Української універсальної біржі»

Приймаючи рішення створити особистий кабінет на офіційному сайті біржі УУБ, користувачам автоматично відкривається доступ до вичерпної інформації про наявні аукціонах в сфері оренди державної нерухомості. Щоб взяти участь в торгах, потрібно додатково підтвердити участь і при необхідності зробити заставний платіж. Рекомендується уважно вивчати майбутній аукціон. У ньому повинні бути представлені відомості про місячної вартості і гранично допустимому терміні дії договору.

Зверніть увагу, на сайті діє служба підтримки, яка готова надати істотну допомогу в разі виникнення проблем. Заявки обробляються миттєво, що є додатковою перевагою.

Related Post

Методики подшивания от алкоголизмаМетодики подшивания от алкоголизма

Алкоголизм – это страшная проблема, которая часто становится причиной конфликтов, разводов, ДТП и других ситуаций. Многие пытаются справляться с этим самостоятельно. Есть много народных способов, которые якобы помогают в борьбе

Як зареєструватися на сайті електронного майданчика для участі в торгахЯк зареєструватися на сайті електронного майданчика для участі в торгах

Вибір електронного майданчика для участі в аукціонах, тендерах та звичайних торгах – це процес, з яким доводиться зіштовхнутися всім користувачам. Перше, що потрібно зробити – це відсіяти всі варіанти з

Відкритий механізм проведення торгів деревиноюВідкритий механізм проведення торгів деревиною

Проведення відкритих електронних торгів деревиною може допомогти вам отримати потрібну для промислової діяльності сировину максимально швидко та вигідно. Слід уважніше переглянути основні елементи відкритого сучасного ринку, котрі в перспективі здатні