Оренда нерухомості в системі Прозорро.Продажі


На офіційному сайті Прозорро оренда державної нерухомості www.uub.com.ua/prozorro/sale/orenda-neruhomosti/ можлива з 2017 року. Як успішної реалізації проекту виступають численні проведені аукціони і доходи, які зуміли суттєво поповнити бюджет країни. Щоб взяти участь у відкритих торгах, потрібно попередньо ознайомитися з наявними особливостями.

Особливості проведення відкритого аукціону

Сьогодні численні державні компанії та організації мають в наявності вільні приміщення, які в силу певних обставин неможливо використовувати за призначенням. Як наслідок, це тягне необгрунтоване збільшення фінансових витрат на утримання, наприклад, планове проведення ремонту, оплата комунальних послуг та інше. Приймаючи рішення здавати порожні об’єкти в оренду, можна організувати стабільний приплив капіталу.

Досвід офіційного сайту Прозорро вказує на наявність можливості зробити оренду державної власності не тільки прозорою, а й ефективною. Це стало базою під час розробки схеми передачі в тимчасове користування держмайна. Впровадження системи вільної оренди нерухомості через «Українську універсальну біржу», гарантує кожній стороні численні переваги, серед яких:

  • відсутність складності в пошуку відповідних вільних приміщень;
  • єдині умови для всіх кандидатів;
  • відсутність корупції.

Щоб відчути на собі всі переваги, досить витратити кілька хвилин вільного часу і зареєструвати на офіційному сайті «Української універсальної біржі».

Особливості реєстрації на сайті «Української універсальної біржі»

Приймаючи рішення створити особистий кабінет на офіційному сайті біржі УУБ, користувачам автоматично відкривається доступ до вичерпної інформації про наявні аукціонах в сфері оренди державної нерухомості. Щоб взяти участь в торгах, потрібно додатково підтвердити участь і при необхідності зробити заставний платіж. Рекомендується уважно вивчати майбутній аукціон. У ньому повинні бути представлені відомості про місячної вартості і гранично допустимому терміні дії договору.

Зверніть увагу, на сайті діє служба підтримки, яка готова надати істотну допомогу в разі виникнення проблем. Заявки обробляються миттєво, що є додатковою перевагою.

Related Post

Отличный выбор качественных и лучших тренажеровОтличный выбор качественных и лучших тренажеров

Для того чтобы постоянно поддерживать свое тело в отличной физической форме, стоит обратить внимание на огромный выбор современных и проверенных в действии тренажеров. В интернет-магазине вы непременно сможете подобрать для

Основные преимущества службы доставки цветовОсновные преимущества службы доставки цветов

На данный момент сервисы доставки цветов могут принести вам много интересных результатов, важно просто научиться ими пользоваться и сделать все от вас зависящее, чтобы результаты такого использования стали в итоге

Как правильно подобрать промышленный вентилятор для цеха?Как правильно подобрать промышленный вентилятор для цеха?

При выборе климатического оборудования надо учитывать, какие именно виды вентиляторов необходимы и какими характеристиками они должны обладать. Промышленное оборудование выпускается в широком ассортименте, вытяжные вентиляторы центробежные могут иметь различные габариты,