Початок аукціону земельних ділянок – візьміть участь


В Україні офіційні земельні торги розпочалися вже нещодавно. Ця подія стала ближчою з 1 липня 2021 р. Однак зараз тендери для приватних осіб розпочалися, щодо обмеження 100 гектарів для кожного власника. На цей процес довго чекали всі – юридичні особи, фізичні особи та органи державної влади.

В економічній сфері український уряд хоче досягти покращення. 31 березня 2020 року влада прийняла Закон про продаж земель сільськогосподарського призначення. Отже, у відкритому доступі буде дозволено здійснювати будь-які дії зі своїми акціями або ділянками, що належать власнику. Закон передбачає продаж, оренду та заставу земельних ділянок банку.

Дозволено переглядати всю інформацію та ознайомлюватися з акціями на веб-сайті Дергеокадастру в Інтернеті.

Незабаром процес продажу землі буде буденним

Закон також має ряд переваг, які влада України хотіла реалізувати в дії. Перш за все, офіційні торги зможуть усунути спекуляції в економіці, у тому числі в сільському господарстві. По-друге, підписаний Закон запобігає корупції та незаконним діям третіх сторін. Офіційні тендери на земельні ділянки будуть проводитись на торговій платформі Prozorro у відомому Інтернеті.

У реальному часі українська влада хоче скасувати обмеження щодо продажу землі, які зараз діють. Отже, деякі проблеми відзначаються у продажу та оренді землі.

Відповідно до Закону 552, продаж земельних володінь площею до 100 га буде дозволений для будь-якого власника його власної ділянки, а також 10 000 гектар для будь-якого учасника, який приймає участь.

Платформа УУБ для торгівлі

Кожен процес реалізації дій із земельними ділянками буде здійснюватися через Інтернет на сайті Prozorro. Участь та дані будуть здійснюватися в електронному форматі, добре вплинуть на усунення корупції з боку третіх сторін або лівих організацій. Також українська влада хоче скоротити тіньову економіку та її показники, які в реальному часі становлять близько 60-90 мільярдів гривень. Більше корисної інформації про ринок землі є за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-auktsiony-osoblyvosti-protsedury-na-prozorroprodazhi/

У реальному часі електронна торгівля більш ретельно перевіряється в різних країнах і державах, більше того, цей процес допоміг їм збільшити промисловий комплекс та аграрний сектор. Саме через такі показники Україні легко потрібна офіційна торгівля на платформі Prozorro.

Related Post

Придбання арештованого майнаПридбання арештованого майна

В тих ситуаціях, коли перед вами стоїть завдання придбати певне майно, врато також розглянути можливість звернути увагу саме на сектор арештованого. Таким чином ви можете вирішувати певні проблеми, котрі пов’язані

Безмасляные винтовые компрессоры AERZENБезмасляные винтовые компрессоры AERZEN

Компания BTS-Group осуществляет свою деятельность по продаже оборудования для промышленности. Эти устройства отличаются высоким качеством и надежностью. Так же выделяют безопасность поставляемого оборудования. Всю информацию можно найти на официальной странице

Сколько стоит прочистка канализации на сайте Крот СервисСколько стоит прочистка канализации на сайте Крот Сервис

Прочистка канализации – это одна из ходовых услуг. Вне зависимости от того, о каком месте жительства идет речь, будь то частный сектор либо квартира, люди периодически сталкиваются с тем, что