Що варто знати про реєстрацію в ПроЗорро


Для того, щоб мати можливість реалізувати свою продукцію в форматі електронного аукціону, постачальнику потрібно пройти процедуру реєстрацію. Відповідно, першим кроком буде пошук електронного майданчика, на якому й буде відбуватися реєстрація.

Сам сайт ПроЗорро – це сервіс, що не дає можливості зареєструватися на ньому. Як тільки ви почнете створювати там свій обліковий запис, система автоматично пропонує вам перелік електронних майданчиків з акредитацією. Відповідно, серед них ви можете обрати один сайт, який вам буде здаватись найбільш цікавим.

Система ProZorro – це вже давно відомий в Україні механізм і його основна перевага – це прозорість та зрозумілі правила. Кожен користувач знаходиться в рівних умовах, а інформація про вже завершені торги відразу ж потрапляє до вільного доступу й ознайомитися з нею може будь-хто, навіть не проходячи процедури реєстрації.

Для більш детального ознайомлення з принципом роботи електронних майданчиків та товарних бірж, ви можете перейти за посиланням https://gazeta.ua/articles/economics/_v-ukrayini-zapracyuvav-rinok-tovarnih-birzh-teper-vin-konkuruye-z-prozorroprodazhi/1057063, де є багато цікавої та актуальної інформації для вас.

Для зручності, можна навіть перейти на українську універсальну біржу в ПроЗорро і вже на сайті перевіреного майданчика переглянути перелік доступних лотів і взяти участь в аукціоні, що є для вас цікавим.

Що можуть роботи користувачі ПроЗорро після реєстрації

Не дивлячись на те, що сама система є досить прозорою і з результатами торгів можуть ознайомитися навіть незареєстровані користувачі, більш серйозні операції будуть доступні лише ідентифікованим користувачам.

Перш за все, це стосується таких моментів, як:

  • Можливість задавати питання та подавати скарги з метою усунення виявлених порушень в оголошенні;
  • Подавати пропозицію, завантажувати тендерний пакет документів;
  • Подавати вимогу у випадку, якщо ви не є згідним з результатами проведених торгів.

Важливо зазначити, що сама система працює в непереривному режимі. Це означає, що ви маєте можливість переглядати перелік доступних оголошень в будь-який час. Що стосується часу, коли проводяться самі торги, то тут вже є певні рамки.

В залежності від конкретного лоту, ці рамки можуть досить серйозно відрізнятися. Частіше за все, мова йде про будні дні і час з 09:00 до 18:00.

Що стосується важливості електронного майданчика, то це досить важливий момент, який потрібно обов’язково брати до увагу. Насправді, електронний майданчик – це частина системи ПроЗорро. Це означає, що коли користувач реєструється на акредитованому майданчику, він автоматично створює свій обліковий запис в ПроЗорро.

Саме тому, потрібно серйозно підходити до питання вибору електронного майданчика й звертати увагу не лише на те, наскільки він буде надійним, а ще й на фактор зручності. Ви повинні бути впевнені в тому, що вам буде зручно користуватися обраним ресурсом.

Що стосується самої процедури реєстрації, то тут варто звертати особливу увагу на такі моменти, як:

  1. Достовірність інформації – вам варто обов’язково впевнитися в тому, що вказана вами інформація є справді правдивою та відповідає дійсності;
  2. Тендерний пакет – не забувайте про те, що окрім заповнення всіх бланків, потрібно ще й вчасно завантажити пакет документів, які також відіграють важливу роль;
  3. Електронний підпис – окрім процедури реєстрації вам доведеться відразу ж зайнятись питанням оформлення електронного підпису, без якого брати участь в будь-яких торгах у вас не буде можливості.

Це лише декілька основних моментів, насправді ж їх набагато більше, тому й варто вивчати ці питання й приділяти їм максимум уваги.

Що потрібно знати про малу приватизацію на ПроЗорро

Почати варто з того, що приватизація – це певний перехід державних об’єктів власності в приватні руки. Наразі, ця процедура відбувається в форматі аукціону і компанії, які зацікавлені в отримані подібних об’єктів мають рівні права та можливості, щоб взяти участь в подібному аукціоні.

Варто нагадати, що малою приватизація вважається лише в тому разі, якщо сума лоту не перевищує показник в 250 мільйонів гривень.

Наразі, в цьому розділі можна знайти досить багато лотів, на яких можуть виставлятися земельні ділянки, нерухомість, заводські приміщення, транспортні засоби й безліч інших об’єктів, які не є рентабельними для Держави.

Що стосується самої процедури оформлення такого майна на приватну особу, то все це відбувається вже після того, як аукціон підходить до кінця і визначається переможець, який отримує вправо на приватизацію обраного майна. Головна умова – це дотримання всіх правила та діючих законів Держави, що є обов’язковою умовою.

Related Post

Чем вам могут быть полезны производители металлических изделийЧем вам могут быть полезны производители металлических изделий

На данный момент, как в нашей стране, так и за ее пределами, на постоянной основе работает большое количество различного рода производителей, которые занимаются главным образом различными металлическими изделиями. При этом

Ринок електронних торгів енергетичними ресурсамиРинок електронних торгів енергетичними ресурсами

Сучасний ринок електронних торгів енергетичними ресурсами може допомогти вам вирішувати певні проблеми. Саме тут перед вами можуть відкриватися певні нові можливості, тому вам варто оптимізувати систему та навчитись правильно нею