Використання ЕТМ для реалізації деревини


Через систему відкритих електронних торгів зараз можна придбати майже все: будинки, споруди, промислові приміщення, автомобілі, земельні ділянки та навіть деревину. Наразі в Україні існує 260 лісгоспів, що заготовляють деревину, яку отримують в результаті санітарної вирубки.

До недавнього часу ця сировина реалізовувалася на основі прямих домовленостей між посадовими особами та представниками бізнесу. Так процвітало хабарництво. В зв’язку з цим був створений та запущений пілотний проект, відповідно до якого продаж деревини в промислових масштабах повинна здійснюватися через ЕТМ. Щоб отримати більше цікавої інформації, слід перейти за посиланням sale.uub.com.ua. На сайті Української універсальної біржі більш детально розписані умови участі в торгах та особливості їх проведення.

Що таке ЕТМ і які функції вони виконують

Це електронні торгівельні площадки, які під’єднані до центральної бази Прозорро.Продажі, та виконують наступні функції:

 1. Забезпечують доступ до опису лотів.
 2. Реєструють продавців та покупців.
 3. Приймають гарантійний внесок.
 4. Перевіряють документи сторін перед підписанням договору.
 5. Надають професійні консультації.
 6. Допомагають розібратися в правилах користування торгівельною платформою.
 7. Надають допомогу в пошуку цікавого лоту.
 8. Розсилають дані про нові лоти, які можуть зацікавити покупця.
 9. Забезпечують працездатність системи в цілодобовому режимі.
 10. Забезпечують шифрування даних користувачів;
 11. Забезпечують зберігання електронних документів.

Переваги використання електронних торгів

Для державних підприємств, які хочуть реалізувати своє майно чи здати його в оренду, використання ЕТМ є обов’язковою умовою. В свою чергу покупці отримують багато переваг, якщо вирішать придбати цікавий лот через електронний аукціон.

По-перше, це можливість позмагатися за лот з іншими учасниками на рівних та чесних умовах. По-друге, це можливість придбати необхідний товар по ринковій ціні та без хабарництва. По-третє, це широкий вибір лотів, які доступні цілодобово. Дані про них оновлюються автоматично, тому завжди є актуальними.

Наприклад, тут https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazh-tehsyrovyny-myakolystyanoqi-na-majdanchyku-uub можна детально дізнатися про те, як продається технологічна деревина та де вона використовується. При виникненні будь-яких питань, що стосуються проведення торгів та участі в них, користувач ЕТМ завжди може звернутися до кваліфікованих менеджерів.

Наразі існує понад 40 торгівельних платформ, що акредитовані в Прозорро.Продажі, але відрізняються вони між собою якістю надання послуг та зручністю інтерфейсу. Найпопулярнішою на даний час є УУБ – Українська універсальна біржа. Для того, щоб обрати торгівельну платформу, потрібно звернути увагу на відгуки про неї.

За допомогою ЕТМ продається будь-яке державне майно, а також те майно, що знаходиться в комунальній власності. Крім цього, тут також є розділ з комерційними торгами.

Related Post

Що варто знати про реєстрацію в ПроЗорроЩо варто знати про реєстрацію в ПроЗорро

Для того, щоб мати можливість реалізувати свою продукцію в форматі електронного аукціону, постачальнику потрібно пройти процедуру реєстрацію. Відповідно, першим кроком буде пошук електронного майданчика, на якому й буде відбуватися реєстрація.

Яка нерухомість може виставлятися на торги по банкротствуЯка нерухомість може виставлятися на торги по банкротству

Реалізація нерухомості на електронних торгах – це вже давно звичайне явище. Практика показує, що в таких торгах дуже часто зацікавлені фізичні особи, які мають бажання придбати недороге житло. В цьому

Розвиток торгівлі природним газом в УкраїніРозвиток торгівлі природним газом в Україні

Різні сфери поступово розвиваються різними темпами, проте сам факт розвитку заперечувати неможливо. Якщо якихось кільканадцять років тому ви навіть не могли уявити того, що на території нашої держави будуть активно