Використання ЕТМ для реалізації деревини


Через систему відкритих електронних торгів зараз можна придбати майже все: будинки, споруди, промислові приміщення, автомобілі, земельні ділянки та навіть деревину. Наразі в Україні існує 260 лісгоспів, що заготовляють деревину, яку отримують в результаті санітарної вирубки.

До недавнього часу ця сировина реалізовувалася на основі прямих домовленостей між посадовими особами та представниками бізнесу. Так процвітало хабарництво. В зв’язку з цим був створений та запущений пілотний проект, відповідно до якого продаж деревини в промислових масштабах повинна здійснюватися через ЕТМ. Щоб отримати більше цікавої інформації, слід перейти за посиланням sale.uub.com.ua. На сайті Української універсальної біржі більш детально розписані умови участі в торгах та особливості їх проведення.

Що таке ЕТМ і які функції вони виконують

Це електронні торгівельні площадки, які під’єднані до центральної бази Прозорро.Продажі, та виконують наступні функції:

 1. Забезпечують доступ до опису лотів.
 2. Реєструють продавців та покупців.
 3. Приймають гарантійний внесок.
 4. Перевіряють документи сторін перед підписанням договору.
 5. Надають професійні консультації.
 6. Допомагають розібратися в правилах користування торгівельною платформою.
 7. Надають допомогу в пошуку цікавого лоту.
 8. Розсилають дані про нові лоти, які можуть зацікавити покупця.
 9. Забезпечують працездатність системи в цілодобовому режимі.
 10. Забезпечують шифрування даних користувачів;
 11. Забезпечують зберігання електронних документів.

Переваги використання електронних торгів

Для державних підприємств, які хочуть реалізувати своє майно чи здати його в оренду, використання ЕТМ є обов’язковою умовою. В свою чергу покупці отримують багато переваг, якщо вирішать придбати цікавий лот через електронний аукціон.

По-перше, це можливість позмагатися за лот з іншими учасниками на рівних та чесних умовах. По-друге, це можливість придбати необхідний товар по ринковій ціні та без хабарництва. По-третє, це широкий вибір лотів, які доступні цілодобово. Дані про них оновлюються автоматично, тому завжди є актуальними.

Наприклад, тут https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazh-tehsyrovyny-myakolystyanoqi-na-majdanchyku-uub можна детально дізнатися про те, як продається технологічна деревина та де вона використовується. При виникненні будь-яких питань, що стосуються проведення торгів та участі в них, користувач ЕТМ завжди може звернутися до кваліфікованих менеджерів.

Наразі існує понад 40 торгівельних платформ, що акредитовані в Прозорро.Продажі, але відрізняються вони між собою якістю надання послуг та зручністю інтерфейсу. Найпопулярнішою на даний час є УУБ – Українська універсальна біржа. Для того, щоб обрати торгівельну платформу, потрібно звернути увагу на відгуки про неї.

За допомогою ЕТМ продається будь-яке державне майно, а також те майно, що знаходиться в комунальній власності. Крім цього, тут також є розділ з комерційними торгами.

Related Post

Самые дорогие игрыСамые дорогие игры

Одна из самых дорогостоящих видеоигр в мире представлена Star Citizen. У нее есть перспективы утвердиться на верхнем Олимпе и в ближайшее время. Космосим продолжает движение в своем развитии и дальнейшей

Основные преимущества службы доставки цветовОсновные преимущества службы доставки цветов

На данный момент сервисы доставки цветов могут принести вам много интересных результатов, важно просто научиться ими пользоваться и сделать все от вас зависящее, чтобы результаты такого использования стали в итоге

Купить рюкзаки известных брендов в интернет-магазинеКупить рюкзаки известных брендов в интернет-магазине

Рюкзак – необходимая вещь путешественника. Данное изделие вмещает множество вещей:книги, еду, оборудование, одежду и прочее.Отличительной особенностью рюкзака являетсяравномерное распределение нагрузки на плечи, не вызывая дискомфорта при движении. Это не только