Як обрати торги для участі?


Останнім часом люди стали активно брати участь в різних тендерах. Адже це прекрасний спосіб добре заробити. При цьому на рекламу не потрібно витрачати багато коштів. Бізнес активно веде роботу з надання послуг у сфері електронного майданчика. Але тут можна виділити дві напрямні, державного і комерційного типу. Вони мають свої переваги і недоліки. Тому часом керівнику підприємства важко вибрати правильну тенденцію.

Тендери з назвою «Прозоро» – це найкращий і оптимальний спосіб заробітку. Цією компанією давно користуються громадяни України з кінця 2015 року. Робота пов’язана із закупівельною діяльністю. Постійно відбувається збільшення бюджету, творці системи припускають, що найближчим часом людей, що вступили в Прозоро, перевищує більш ніж в декілька разів. Так само відбувається збільшення грошових коштів. Багато що залежить від якості проведених методів, а також від різноманітності закупівельної продукції. Це непогані шанси для будь-якої обраної системи.

Переваги закупівельної діяльності

У порівнянні з іншими напрямками, комерційного типу, торги мають такі переваги, як:

 • доступний і безкоштовний інструмент для аналітики (модуль BI Prozorro);
 • в регламентної частини документа прописуються всі необхідні вимоги. Існують певні умови, що стосуються переможця аукціону;
 • діє методика заборони. Багато пропозиції підлягають дискримінації. Учасники торгів повинні обов’язково слідувати вказаною схемою;
 • система оскарження строго контролюється, вона працює за чітко сформованої схемою. У будь-якому випадку на сайті працює спеціальний Антимонопольний комітет. У разі суперечок можна завжди звернутися в нього. Або за вказаним номером телефону або на офіційному сайті, за допомогою подачі заявки;
 • завжди є своя база замовників по всій країні.

Якщо порівняти Прозорро з комерцією, то він має набагато більше позитивних якостей.

 1. Немає необхідності платити за участь в системі. Робота оплачується організатором. Витрати на працю низькі, так само як і кошти, які йдуть у підприємця на підготовку. Зазвичай приватний бізнес не виставляє жорсткі вимоги. Пакет документ мінімальний.
 2. Обсяг закупівель зростає з кожним разом. Якщо все скласти, в сумі обсяг комерційного сектора перевищує в сотню разів розміри державних закупівель в секторі.

Але мінуси теж є. Це досить новий напрямок торгів, в якому можуть виникнути питання та незрозумілості на першому етапі.

Особистий кабінет на УУБ

Ймовірність участі у аукціоні відкрита для всіх учасників, які зареєструвалися у джерелі Prozorro через платформу авторизації Української універсальної біржі. Експерт сайту створює окрему веб-сторінку для кожного учасника. Крім того, менеджер несе відповідальність за підключення учасника до нього і надає учасникам дані про кількість з’єднань та IP -адреси, з яких місцезнаходження надходить сигнал з’єднання з веб -сторінок. 

За підтримки цього методу учасник може керувати несанкціонованими з’єднаннями за допомогою власного профілю. Іншим користувачам менеджер платформи дає можливість зайти на загальну сторінку.

Торгівля на платформі Української електронної товарної біржі триває, а за посиланням є інформація про торги https://sale.uub.com.ua/ru/news/aukcion-zemelqnyh-dilyanok-na-majdanchyku-prozorro-sale. Під час початку процедури обслуговування надається доступ до веб-сторінки аукціону, щоб надавати кожному учаснику можливість увійти до програми аукціону. Веб-сторінка містить такі інформативні дані:

 • торговий номер;
 • об’єкт купівлі;
 • код учасника, той, що забезпечує конфіденційність участі в процедурі;
 • стартову ціну від будь-якого з учасників або вказано стартову ціну (коли клієнт застосовує нецінові коефіцієнти оцінки);
 • період до початку процедури аукціону або кроку певного учасника.

П’ятихвилинна пауза в системі буде оголошена одразу після початку торгів. Далі здійснюється автоматичне оголошення першого раунду аукціону. Учасники будь -якого кола мають право зменшити свою ставку на число, еквівалентне 1 кроку торгів (не менше), визначеному клієнтом.

Механізм зміни цін встановлюється від пропозиції з найвищою ціною до пропозиції з найнижчою ціною та пропозицій за подібними цінами (з яких вибирається лише перша, яка надійшла протягом останніх 2 хвилин).

Коли вибір був зроблений учасником раніше, система державних закупівель дозволяє внести корективи до закінчення відведеного часу. У ситуації, коли протягом 2 хвилин поспіль жодна дія учасника не виявляється, система враховує його останню ставку і дозволяє іншому учаснику зробити свій хід.

Подальший раунд буде оголошено системою публічних закупівель після того, як усі учасники зробили свої пропозиції у попередньому раунді. Між раундами робиться 2-хвилинна перерва. Кожен аукціон містить три раунди аукціону. Вони дотримуються подібних правил.

Related Post

Купить воздушные шарики для мероприятийКупить воздушные шарики для мероприятий

Качественные яркие и красивые воздушные шарики можно всегда активно использовать в качестве декорирования в помещении, а также на улице. Это зависит только от поставленных перед конкретным человеком целей и задач.

Відкриті торги деревиноюВідкриті торги деревиною

Система відкритих сучасних торгів деревиною може принести вам чимало цікавих можливостей. Слід просто долучитись до цього механізму та отримати від нього більше нових інструментів, використання яких допоможе вам придбати все

Розвиток торгівлі природним газом в УкраїніРозвиток торгівлі природним газом в Україні

Різні сфери поступово розвиваються різними темпами, проте сам факт розвитку заперечувати неможливо. Якщо якихось кільканадцять років тому ви навіть не могли уявити того, що на території нашої держави будуть активно