Як проходить підготовка до реалізації майна на електронних торгах


Проведення земельного аукціону – це процедура, яка чітко регламентується діючим законодавством. Це означає, що є вже давно зрозуміла та відпрацьована схема, за якою повинні проходити подібні торги. Відповідно, якщо якісь пункти порушуються, то такі торги не зможуть розпочатися. За це відповідає система ПроЗорро, що і була створена для того, щоб контролювати подібні процедури.

На сьогодні, ви маєте чудову можливість швидко знаходити будь-яку інформацію. Вам достатньо перейти за посиланням https://www.ueex.com.ua/exchange-quotations/electric-power/indexes і ви вже можете дізнатися багато про індекси, статистику та теоретичну базу проведення аукціонів через систему ПроЗорро.

Перед тим, як брати участь в земельних торгах, вам потрібно попередньо визначитись з майданчиком, який ви будете для цього використовувати. Українська енергетична біржа – це один з відомих та прогресивних сервісів, що пропонує для цього найбільш зручні умови та надає користувачам багато цікавих можливостей.

Алгоритм дій при підготовці до проведення земельних торгів

Наявність чіткої послідовності дій – це велика перевага, що дає можливість учасникам зарані підготуватись до самої процедури.

Що стосується важливих аспектів, які повинні братися до уваги при проведенні земельного аукціону, то це такі моменти, як:

  1. Підготовка проекту землеустрою – сюди входить підготовка, складання та подальше затвердження даного документу. Важливо, щоб все це відбувалося з врахуванням всіх норм чинного законодавства країни;
  2. Підготовка державної реєстрації речового права на ділянку та самої реєстрації земельної ділянки;
  3. Отримання виписки, в якій присутня інформація про грошову оцінку обраної ділянки землі. В законодавстві країни прописано те, як саме повинна проводитись оцінка землі і ці моменти також потрібно враховувати;
  4. Проведення оцінки експертом – важливим моментом є запрошення експертної групи, яка повинна провести відповідні розрахунки. Це не стосується тих випадків, коли на оренду виставляється право оренди;
  5. Формування початкової вартості – важливо зазначити, що цей показник не може бути нижчий експертної оцінки;
  6. Фіксація суми орендної плани – ще одним не менш важливим моментом є сплата відповідних внесків, сума яких формується ще на початковій стадії перед тим, як ділянка виставляється на торги;
  7. Деталізація умов аукціону – сюди входить вибір виконавця, який буде займатись процедурою в цілому, визначення місця, де будуть проходити торги та дати, на яку вони назначаються.

Варто нагадати, що сама підготовка оголошення та проведення торгів фінансується безпосередньо організатором, що зацікавлений в реалізації своєї земельної ділянки в форматі аукціону.

Чому може статися дискваліфікація учасника ПроЗорро

Не завжди користувачам вдається з першої спроби стати переможцями в боротьбі за цікавий лот. Більш того, деяким учасникам не щастить ще більше і вони можуть бути дискваліфіковані ще до того, як визначиться переможець. Відповідно, вони позбавляються навіть теоретичних шансів на те, щоб отримати перемогу в торгах.

Дискваліфікація може трапитись по таким причинам, як:

  • Спроба проведення махінацій – частіше за все, мова йде про попередні домовленості учасника та організатора. Це реалізується за стандартною схемою – замовник виставляє умови, які прописані під одного конкретного учасника, що суворо заборонено. Як результат, все це прослідковується і учасник отримує дискваліфікацію;
  • Проблеми з документами – ще одна причина дискваліфікації полягає в документах, які можуть бути неоригінальними. Ця інформація може підтвердитись уже по ходу проведення аукціону й такі учасники також будуть дискваліфіковані;
  • Проблеми з законом – у випадку, коли учасник має серйозні проблеми з законом і це виявляється по ходу проведення торгів, він також може отримати дискваліфікацію.

Це лише декілька прикладів того, що може привести до того, що учасника позбавляють можливості продовжувати брати участь в торгах.

Варто нагадати, що у кожного користувача є можливість подання скарги. У випадку, якщо користувач впевнений в своїй невинуватості та необґрунтованій дискваліфікації, у нього є змога подати скаргу до антимонопольного комітету.

Дана процедура є платною, але вона дає можливість залучити до процесу вищі органи, які гарантовано проаналізують ситуацію й зможуть розібратися в питанні на найвищому рівні.

Варто нагадати, що підготовка скарги до антимонопольного комітету також потребує розуміння того, як оформляється заява та як її правильно подавати. Тому, таким моментам також потрібно приділяти серйозну увагу, щоб не допустити ніяких помилок.

Related Post

Что такое биржевые торги?Что такое биржевые торги?

Система Prozorro.Sale – отличное решение для таких людей, которые проявили особый интерес и нуждаются в покупке и организации продажи товаров по доступной рыночной цене без дополнительных комиссий и подозрительной переплаты.

Как правильно подобрать промышленный вентилятор для цеха?Как правильно подобрать промышленный вентилятор для цеха?

При выборе климатического оборудования надо учитывать, какие именно виды вентиляторов необходимы и какими характеристиками они должны обладать. Промышленное оборудование выпускается в широком ассортименте, вытяжные вентиляторы центробежные могут иметь различные габариты,

Процес оренди землі сільськогосподарського призначенняПроцес оренди землі сільськогосподарського призначення

Кожен має можливість долучитись до сучасного режиму оренди земель сільськогосподарського признаечння. не так давно навіть стали відкритими торги у цьому секторі ринку, адже мораторій знято і тепер у вас є